Ana Sayfa
Hakkımda
Fotoğraflar
Haberler ve Duyurular
Bana Ulaşın
Ana Sayfa

           Kibir ve gururun hayattaki en büyük kötülük olduğunu unutmadan, sürekli çalışarak ve üreterek, en önemlisi de farklılıkları kabul ederek, kimseyi ötekileştirmeden bu güzel Ülkeye uzun yıllar hizmet edebilecek, kimseyi ötekileştirmeden bizlere güzel bir ülke yönetimi bırakılmasını isterim.

Ahmet UYGUN


"MİLLETÇE ALKIŞLIYORUZ""KORKMAYIN, YILMAYIN, SİNMEYİN"

 
Kılıçdaroğlu Kartal Mitingi satır başları:

"Tek tek sayacağım. Öğrenci, öğretmen, işçi, işveren, memur, çiftçi, esnaf emekli, ev kadını, çöpte kağıt toplayan vatandaşım, işsiz yoksul vatandaşım merdiven altı çalışan sigortasız kardeşim sana Kartal Meydanı’ndan selam gönderiyorum. Bütün milletime, iş dünyasına, finans, sağlık, spor ve medya dünyasına sesleniyorum. Hukuk aleminde, hakimine savcısına avukatına sesleniyorum. Belediyelere. Sivil toplum örgütlerine, devletin kurumlarında çalışan vatandaşlarıma sesleniyorum. Bütün yurttaşlarıma sesleniyorum. Öğretmene öğrenci emekli çalışan esnaf çifti toplumun her kesimine sesleniyorum. Açık yüreklilikle söylüyorum korkmayın, yılmayın, sinmeyin. Çünkü yanınızda Cumhuriyetle yaşıt CHP var. Korkmayın, yılman, sinmeyin. Kabadayılıktan. Zalimlikten, zorbalıktan yasa dışından, baskılıkçıdan, ayrımcılıktan uzak bir anlayışın temsilcisi CHP var. Onun için diyoruz korkmayın yılmayın CHP var. Ekonomik refahı herkesin nasipleneceği şekilde paylaşmayı hedef edinmiş anlayışın temsilcisi CHP var." 

"HESABINI SORACAĞIZ"

Milletçe hesabını soracağız, geliyoruz milletçe geliyoruz, az kaldı. Bugün buraya neden geldik. Bugün buraya ülkemizdeki kabul edilemez gidişattan milletçe duyduğumuz ızdırabı ve tahammülsüzlüğü haykırmak için geldik. Ülkemizdeki yozlaşmaya karşı haykırmak için geldik. Bugün buraya milletin milletliğini devletin devletliğini tehdit eden yozlaşmaya dur demek için geldik. Ülkemizde kol gezen yoksulluk, işsizlik, yolsuzluk, adaletsizlik karşısında eğilmeyeceğimizi haykırmak için geldik. Ülkemizde milletin polisle arasını açan, hukukla arasını açan, basınla arasını açan, sporla sanatla kültür ile arasını açan milletin, imanla dinle arasını açan, devlet ile arasını açan ve en acısı milletin milletle arasını açan zihniyeti reddettiğimizi haykırmak için buraya geldik. 
 
 

"TÜM VATANDAŞLARIMIZI BU ALKIŞA KATILMAYA DAVET EDİYORUM"

Bugün buraya ülkemizde egemen olan sorumsuzluğu, çıkarcılığı ve saldırganlığı tahttan indireceğimizi haykırmak için geldik. Türkiye’ye yaşanmaz bir ülke haline getirenlere 'kalkın oradan o koltuğa millet oturacak' demek için geldik. Milletçe büyük bir alkışı başlatmak için geldik. Hakka hukuka ve ekonomiye, özgürlüğü, barışa ve adalete cumhuriyete zulmeden malum zihniyleti protesto alkışıdır. Üzerine basa basa söylüyorum. Bu alkış hakka hukuka ve ekonomiye özgürlüğü barışa ve adalete laikliğe demokrasiye ve cumhuriyeti zulmeden zihniyeti protesto alkışıdır. Bu alkış kısa sürede bir çığı gibi büyüyerek bütün ülkeye yayılacak toplumsal bir alkıştır. Bu Türkiye’yi yaşanmaz hale getirenlere meydan okumadır. Tüm vatandaşlarımızı bu alkışa katılmaya davet ediyorum. Haydi milletçe avuçlarımız patlarcasına alkışlıyoruz.


 

 CHP'nin Mersin Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu
 
Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı.
 
İsimler, şöyle:
 
 
 
1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR 

2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR

4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ
 
5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
 
6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI
 
7 EBRU ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI

10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

Tüm adaylarımıza başarılar dilerim.